About modstar

شرکت طراحان پوشش ستاره

این بار می‌خواهم داستان‌سرایی کنم، سال 98 بود. سالهای آخر قرن جاری، نه کرونایی بود و نه قرنطینه‌ای. سال اوج‌گیری شرکت‌های بزرگ . همه چیز به ظاهر خوب بود، فتح قلل فتح نشده، یکی پس از دیگری اتفاق می‌افتاد! اما در این میان تنها چند نفر بودند، در حد انگشتان یک دست که این حد از موفقیت قانع‌شان نمی‌کرد، آنها یاد گرفته بودند: پرواز را به خاطر بسپارند، پرنده مردنی‌ست... پرگشودن همای «مد استار» حاصل نگاه عمیق به انتهای افق بود؛ می‌خواهم آنجا را فتح کنم! کجا؟ آن نقطه انتها! آنجا که خورشید طلوع می‌کند، همانجا! سیمرغ قصه برخواست و سایه‌اش از بلندای آسمان بر زمین افتاد. خالق برند «خاتون»، دوباره پرگشود. از میان آتش، ققنوس‌وار برخواستن، آغاز داستان تیمی بود که امروز ما آنرا به نام «مد استار» می‌شناسیم و این فقط و فقط آغاز ماجراست! «مد استار» خلق شد تا پوششی طراحی ‌کند که تابعی از زیبایی و دل‌انگیزی باشد و رفع‌کننده دغدغه‌های انتخاب و ست‌کردن لباس. «مد استار» آمد که محصولی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید کند.

اشتغال‌زایی، ایجاد مسیر امن کسب درآمد جوانان و صادر کردن هنر تولید پوشاک ایران، همه و همه از اهداف ابتدایی تاسیس «مد استار» بود. یک آرمان، یک تیم، یک تعهد و یک شعار، همه‌ی داستان «مد استار» اینگونه شروع شد. من بودن‌ها در « برابری و برادری» رنگ باخت تا هم‌بنیان‌گذاران «مد استار» چشم‌اندازشان را به اشتراک بگذارند. خواستند که بلند، بلند فکر کنند. خواستند تمام خاموش، چون آتشفشان جوشان، مشکلاتی را که سال‌ها لمس کرده بودند، حل کنند، نه پنهان! مسیر فالو کردن، از مخفی کردن جدا شد. دست‌اندازها شروع شد، تورم، نوسانات نرخ ارز، افزایش هزینه‌های تولید، تحریم، قاچاق، بروکراسی اداری و ناگهان در این ابتدای راه، غول کرونا نیز در مسیر کسب و کارهای نو پا تبر بر ریشه زدن را آغاز کرد، غافل از اینکه اینبار، در جای ضربه هر تبر، جوانه‌ای می‌روید، امید، آرزو، آرمان و .... جای ناامیدی، ترس و نشدن‌ها را گرفت. تعهد، مهم‌ترین عامل ایستادگی شد. برای جاودانگی، چاره‌ای نبود جز ساختن فرصت از تهدید‌ها. تغییر پارادایم اتفاق افتاد و سرفصل جدیدی در صنعت و فروش باز شد. مد استار آمد تا آتیه‌مان را خودمان بسازیم. آمد که تداعی‌گر خلاقیت و کیفیت در کنار زیبایی و بروز بودن باشد. مد استار نیامد که بماند، آمد که فصل جدیدی را رقم بزند، فصل افتخار کردن به محصول، فصل فقط پوشیدن‌ها!

محصولی که امروز در دست شماست، تابعی از زیبایی، دل‌انگیزی، خلاقیت و اصالت است. طراحان خلاق ما کوشیده‌اند تا با ترویج مد، متناسب با فرهنگ و سنت کشور عزیزمان ایران در صادر کردن هنر و پوشاک ایران نقشی ارزنده ایفا کنند. تمام تلاش مجموعه «طراحان پوشش ستاره» تولید محصولاتی با کیفیت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی است تا انتخاب و ست‌کردن لباس را برایتان تسهیل کند. مد استار، پوشش امروز و تحقق آرزوهای فردات